آخرین اخبار
کد خبر : ۴۹۰۱
به روز شده در : ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: به واحدهای تولیدی که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند کمک‌های فنی اعتباری تعلق می‌گیرد.
محمدرضا صفی‌خانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که به ریاست استاندار لرستان برگزار شد اظهار داشت: انتظار داریم با تزریق منابع به  واحدهای تولیدی بیش از 10 درصد افزایش پیشرفت و تولید داشته‌باشیم.

وی افزود: حدود 10هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه واحدهای تولیدی در کل کشور اختصاص یافته‌است که پیش‌بینی می‌کنیم از این مقدار اعتبار درصدی نیز برای واحدهای بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی اختصاص یابد.

رئیس‌ سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد: استان لرستان طی سال گذشته در رابطه با جذب تسهیلات بانکی رتبه خوبی را از آن خود کرد و این امر نشان می‌دهد که مسئولان و بانک‌های عامل در این زمینه عملکرد خوبی داشته‌اند.

صفی‌خانی با اشاره به اینکه جلسات امسال فعالانه‌تر برگزار می‌شود گفت: امسال در رابطه با شاخص‌ها تغییراتی را در پیش داریم که یکی از این تغییرات پیش‌بینی افزایش 10 درصدی واحدها بعد از تزریق منابع است.

وی عنوان کرد: امسال نیز ساز وکار سال گذشته را ادامه می‌دهیم و طبق آن از طریق سامانه بهین‌یاب دستورالعمل‌ها را پیگیری و انجام می‌دهیم‌.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تحقق 98 درصدی طرح‌های رونق تولید خبرداد و افزود: این طرح در نتیجه گزارشات نظارتی در سال‌های مختلف به دست آمده است.

صفی‌خانی گفت: کل اعتباراتی که برای رونق تولید تخصیص داده می‌شود، در سامانه بهین‌یاب ثبت می‌شود و به پیش می‌رود.

 

منبع: تسنیم
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: