آخرین اخبار
کد خبر : ۴۸۹۳
به روز شده در : ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
مسئول دفتر قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
مسئول دفتر قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری جشنواره ملی آیات در این استان خبر داد.

منصور احمدی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه علوم قرآنی و معارف اسلامی استان اظهار کرد: سومین نمایشگاه علوم قرآنی و معارف اسلامی قرآن و عترت لرستان در دهه پایانی ماه مبارک رمضان به مدت ۲۵ روز برپا شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه بیش از پنج هزار عنوان کتاب متنوع در حوزههای علوم و معارف اسلامی، قرآن و عترت و حوزه‌های متنوع ازجمله ادبیات و روانشناسی با تخفیف ویژه و مناسب ۴۰ درصد عرضه میشود.

احمدی ادامه داد: هدف از برگزاری نمایشگاه ترویج علوم و معارف اسلامی و سبک زندگی اسلامی در اقشار مختلف با نگاه ویژه ازجمله کودک و نوجوان است.

مسئول دفتر قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه در ابتدای امسال سومین نشست سراسری شورای هماهنگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی کشور را در استان را داشتیم، افزود: در ماه مبارک رمضان ۱۷ محفل قرآنی با حضور  قاری بین‌المللی و جلسات تفسیر، تدبر و جزءخوانی در سراسر استان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: پایان برنامههای ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن و عترت است و در نظر داریم در ابتدای نیمه دوم امسال جشنواره ملی آیات را با یکی از موضوعات هنری در استان برگزار کنیم که مقدمات کار فراهم شده است.

احمدی گفت: دو اتحادیه تشکلهای قرآنی و مؤسسات قرآنی مردمی لرستان ادغام شدهاند که رویداد خوبی در سطح موسسات استان رخ داد.

منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: