آخرین اخبار
کد خبر : ۴۸۷۶
به روز شده در : ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تشکیل شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن استان خبر داد.

محمدرضا صفی‌خانی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، خاطرنشان کرد: سال گذشته ۷۲۱ مصوبه در کارگروه ستاد تسهیل داشتیم که حدود ۱۵ مورد آن به نتیجه نرسید.


وی ادامه داد: بحث واحدهایی که دستگاه‌ها نتوانستند مشکلات‌شان را حل کنند، دوباره در ستاد تسهیل مطرح می‌شود و اگر به نتیجه نرسند، تصمیم‌های دیگری خواهیم گرفت.

صفی‌خانی با بیان اینکه از تشکل‌های صنفی برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی دعوت می‌کنیم، تصریح کرد: در همین راستا شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن استان را تشکیل می‌دهیم تا مشکلات بین واحدهای صنعتی و دستگاه‌های اجرایی را رفع کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اضافه کرد: برخی از واحدها باید از طریق حقوقی پیگیری شوند که آنها را به این شورای حل اختلاف ارجاع می‌دهیم.

 وی در ادامه گفت: سامانه رونق تولید نهایی شده و در آینده نزدیک شروع به‌کار می‌کند و انتظار داریم امسال بانک‌ها هرگونه تسهیلاتی که در این راستا پرداخت می‌کنند و همچنین تمدید سرمایه در گردش را در این سامانه ثبت کنند.

صفی‌خانی با بیان اینکه امسال رویکرد ستاد تسهیل متفاوت است، بر تعامل بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی با واحدهای صنعتی تأکید کرد.

 

منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: