آخرین اخبار
کد خبر : ۴۸۵۴
به روز شده در : ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از ثبت رکورد جابجایی کالا توسط ناوگان حمل بار استان خبر داد.

مصطفی ملکی صادقی اظهار کرد:  در مدت ۸۲ روز سپری شده از ابتدای سال ۹۶ تا پایان بیستم خردادماه، یک میلیون و ۷۷ هزار و ۸۶۱ تن انواع کالا توسط ناوگان حمل بار استان جابجا شده است.


وی افزود: این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته میزان جابجایی کالا توسط ناوگان استان ۸۳۸ هزار تن بوده است که نشان از رشد ۲۹درصدی جابجایی کالا در مبادی تولید بار و رونق اقتصادی استان دارد.

معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان بیان کرد: این افزایش جابجایی کالا نسبت به سنوات قبل یک رکورد محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: بیشترین میزان در بین ۱۰ کالای عمده جابجاشده توسط ناوگان حمل بار استان در مدت یادشده به ترتیب به گندم با ۸۴ هزار و ۹۹۱ تن٬ پلی اتیلن با ۶۵ هزار و ۳۰۳ تن و سیمان تیپ دو با ۱۲۲هزار و ۴۱۴ تن اختصاص دارد.

ملکی صادقی خاطرنشان کرد: بدون تردید در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده است افزایش جابجایی کالا در استان نشان دهنده رونق تولید، اشتغال و اقتصاد و تاحدودی تحقق اهداف این نامگذاری در حوزه حمل و نقل به شمار می‌رود.

 

منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: