آخرین اخبار
کد خبر : ۴۸۰۵
به روز شده در : ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
دارنده دو نشان برنز جودو نوجوانان و جوانان آسیا در مدت سه ماه باید سه بار در دو رشته به رقابت‌های آسیایی و جهانی ‌اعزام شود.
زهرا باقری، درباره قهرمانی‌اش در وزن مثبت ۷۱ کیلوگرم پیکارهای انتخابی تیم ملی گراپلینگ اظهار کرد: تمام قهرمانان و مدعیان اوزان مختلف در این پیکارها حضور داشتند و سطح رقابت‌ها بالا بود و تمریناتی که در رشته جودو داشتم خیلی کمکم کرد.


وی با بیان اینکه باوجود اینکه حدود سه ماه است در گراپلینگ فعالیت می‌کنم، توانستم قهرمان شوم، گفت: یک ماه دیگر در رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا باید شرکت کنم، شهریور و اوایل مهر ماه نیز در پیکارهای گراپلینیگ آسیایی و جهانی شرکت خواهم کرد.

باقری درباره اینکه سخت نیست به مدت سه ماه در دو رشته رقابت آسیایی و جهانی شرکت کند، اظهار کرد: تلاشم را می‌کنم و امیدوارم نماینده‌ی شایسته‌ای باشم و بار دیگر پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم.

این بانوی ورزشکار لرستانی در پاسخ به پرسشی که اگر مجبور شود از بین جودو و گراپلینگ یکی را انتخاب کند، کدام رشته را ادامه می‌دهد؟ گفت: سابقه حدود هشت سال عضویت در تیم‌های ملی جودو را دارم و در حال حاضر نیز کاپیتان تیم جوانان هستم و بدون‌ شک وقتی این همه در رشته‌ای فعالیت کرده‌ام، همان را ادامه انتخاب کرده و ادامه می‌دهم.

وی در ادامه تأکید کرد: بانوان ورزشکار توانایی‌هایی خوبی دارند و امیدوارم مسئولان اهمیت بیشتری به ما بدهند.

باقری گفت: از خانواده‌ام که همواره حمایتم کرده‌اند و تمام افرادی که کنارم بوده‌ و زحمت کشیده‌اند، تشکر می‌کنم.منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: