آخرین اخبار
کد خبر : ۴۷۹۶
به روز شده در : ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: سهم قیر رایگان برای استان 13 هزار تن معادل 71 میلیارد و 75 میلیون ریال بوده که این میزان به‌صورت صد درصد جذب شده است.

فرهاد خاکی‌پور، اظهار کرد: اعتبارات طرح جامع بهسازی مسکن روستایی 491 میلیارد ریال بوده که سهم 14 میلیارد ریالی لرستان جذب شده است.


وی با بیان اینکه در راستای بهسازی بافت‌های باارزش در لرستان مطالعه تنها یک روستای بافت باارزش انجام شد، افزود: متاسفانه ولی چون طرح جدیدی  در راستای بهسازی بافتهای بارزش نداشتیم اعتباری به این مهم اختصاص نیافته است.

خاکیپور عنوان کرد: مطالعات جامع توسعه کاربری روستاها و ساماندهی سکونتگاه‌های روستایی به‌صورت متمرکز در دستور کار است .

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با تاکید براینکه در راستای اجرای طرح‌های هادی و مطالعه سطح‌بندی روستایی 2500 میلیارد ریال به کل کشور اختصاص یافته است که سهم لرستان 75 میلیارد ریال پیش‌بینی شده است، گفت: به دلیل تخصیصی که کمتر از سنوات گذشته داشتیم تنها 18 میلیارد ریال را توانستیم جذب کنیم .

خاکی‌پور با اشاره به اینکه در سرفصل مسکن گروه‌های کم‌درآمد اظهار کرد: از این محل 280 میلیارد ریال اعتبار کل کشور بوده که سهم لرستان از این میزان 8 میلیارد و 400 میلیون ریال تعیین شده که توانستهایم 13 میلیارد و 70 میلیون ریال را جذب کردیم.

وی افزود: سهم قیر رایگان برای استان 13 هزار تن معادل 71 میلیارد و 75 میلیون ریال بوده که این میزان به‌صورت صد درصد جذب شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان بابیان اینکه در راستای طرح نظام فنی توانستیم 280 میلیون ریال جذب کنیم یادآور شد: درمجموع از 4019 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته به کل کشور  120 میلیارد ریال سهم لرستان بوده که از این میزان 102 میلیارد و 425 میلیون ریال جذب‌شده است .

 

منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: