آخرین اخبار
کد خبر : ۴۷۸۸
به روز شده در : ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
استاندار لرستان:
استاندار لرستان گفت: منابع دولتی در ایجاد اشتغال برای ۲۵ هزار نفر جوان بیکار کم است و نیازمند حضور سرمایه گذاران برای توسعه استان هستیم.

هوشنگ بازوند شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش‌خصوصی اظهار داشت: امروز بیکاری یکی از مشکلات جوانان استان ما است و اگر بخواهیم، این مشکل را حل کنیم، باید جلوی سرمایه‌گذاران فرش قرمز پهن کنیم.

وی افزود: اگر راه را برای سرمایه‌گذاران باز نکنیم تا در استان سرمایه‌گذاری کنند، به شهری دیگری رفته و سرمایه خود را برای آن‌جا صرف می‌کنند.

استاندار لرستان به منابع توسعه ملی اشاره کرد و گفت: منابع دولتی در ایجاد اشتغال برای 25 هزار نفر جوان بیکار کم است و استفاده از منابع توسعه ملی نیز کار ساده‌ای نیست‌ , در حال حاضر نیازمند ایجاد اشتغال برای 25هزار جوان در لرستان هستیم و برای ایجاد این تعداد باید بیش از 500میلیاردتومان اعتبار تامین کنیم.

وی به شعار سال اشاره کرده و عنوان کرد: اقصاد مقاومتی برای به توسعه رساندن استان‌ می‌تواند، بهترین فرصت باشد و باید از آن استفاده کنیم.

استاندار لرستان در رابطه با بحث گردشگری استان نیز بیان کرد: استان لرستان دارای ظرفیت‌های گردشگری خوبی است و در حال حاضر موقعیت مناسبی در این‌باره داریم , اگر بتوانیم این بخش را به توسعه برسانیم، بخشی از فرصت‌های شغلی استان حل می‌شود.


 

منبع: ایسنا
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: