آخرین اخبار
کد خبر : ۴۶۴۱
به روز شده در : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی لرستان:
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی لرستان گفت: کناره گیری قالیباف حرکتی ایثارگرانه و وحدت آمیز بود و این صفات از کسی که سردار دوران دفاع مقدس است بعید به نظر نمی‌رسید.
ابراهیم بارانی بیرانوند در خصوص فعالیت ها و برنامه های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی لرستان اظهار کرد: تمام نیروهای انقلابی و ولایی برای حمایت از حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی به عنوان سمبل نیرویی انقلابی آماده به خدمت هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی لرستان با بیان اینکه حجت الاسلام رئیسی برنامه ویژه‌ای برای مبارزه با فساد دارد گفت: امروزه مهمترین معضل جامعه وجود فساد در بدنه مدیران ارشد و مدیریت‌های کلان است و به همین منظور مبارزه با فساد و بهره گیری از امکانات و سرمایه‌های ملی از اهم برنامه‌های دکتر رئیسی برای آینده کشور است.

بارانی بیرانوند در خصوص کناره گیری محمد باقر قالیباف دیگر نامزد مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به نفع رئیسی افزود: کناره گیری قالیباف حرکتی ایثارگرانه و وحدت آمیز بود و این صفات از کسی که سردار دوران دفاع مقدس است بعید به نظر نمی‌رسید.

وی ادامه داد:  رئیسی و قالیباف دو کاندیدای مورد تائید جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بودند و این دو تعهد اخلاقی داده بودند که ضمن روشنگری اگر شرایط به نفع یکی از این دو رقم خورد و اعضای شورا به جمع بندی برای یک کاندیدا برسند کاندیدای دیگر کناره گیری کند.

بارانی با ابراز اینکه جریان مقابل متوسل به کذب و کمک گرفتن از رسانه‌های بیگانه شده است، گفت: عرصه کنونی انتخابات، عرصه رقابت بین دو تشکل تفکر انقلابی و جریان اشرافیت است و متاسفانه می‌توان گفت جریان مقابل از ابزار و روش‌های اخلاقی در تبلیغات خود استفاده نمی‌کند و در اکثر موارد برای حاکمیت چهار روزه دنیا متوسل به دروغ و تهمت می‌شود ضمن اینکه باید گفت ابزار تبلیغات رسانه‌های خارجی به نفع جریان اشرافیت است.

دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویان و فارغ التحصیلان استان لرستان در خصوص حمایت از کاندیدهای  شورای شهر اظهار کرد: طبق مطالعات عمیق و جمع بندی‌های صورت گرفته با اعضای تشکل دانشجویی، اساتید و دانشجویان ؛مجمع به یک لیست 9 نفره از کاندیدهای شورای شهر طی عنوان لیست مردم، کار و کرامت به توافق رسید و بنابراین وظیفه خود می‌داند که از این افراد حمایت‌های لازم را انجام دهد.

وی افزود: فاکتورهایی که برای انتخاب لیست مردم، کارو کرامت مد نظر بوده است و این فاکتورها شامل متدین و انقلابی بودن، پاک دست بودن و  آشنایی کامل به مسائل کلان مدیریت شهری است.

منبع: فارس
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: