آخرین اخبار
کد خبر : ۴۳۶۹
به روز شده در : ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
استاندار لرستان خبر داد:
استاندار لرستان از پیشرفت 95 درصدی بیمارستان آیت‌الله بروجردی خبر داد.

مهندس هوشنگ بازوند در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار کرد: این بیمارستان یکی از نیازها و مطالبه‌های بحق و بجای مردم شهرستان بروجرد بوده و ضرورت دارد در روند راه‌اندازی آن تسریع شود.

وی خاطرنشان کرد: تجهیزات این بیمارستان وارد استان شده و به محض اتمام کار و تحویل ساختمان به دانشگاه علوم پزشکی، نصب و راه‌اندازی خواهند شد.

بازوند یادآور شد: چندین ماه است که هر 15 روز یکبار از طرح بیمارستان بازدید به عمل آمده و هر بار تاکید فراوان شده که باید این طرح به بهره‌برداری برسد.

استاندار بیان کرد: یکی از مطالبات بحق مردم شهرستان بروجرد رفع کمبود فضای بهداشتی و درمانی است.

وی افزود: مردم شهرستان بروجرد سال‌ها در انتظار افتتاح این بیمارستان هستند و کم‌کاری در این راستا پذیرفتنی نیست.

مدیر ارشد لرستان اظهار کرد: پیمانکار این طرح و مسئولان مربوطه باید اقدامی سریع در جهت افتتاح و بهره‌برداری این بیمارستان انجام دهند.

وی گفت: بیمارستان 230 تختخوابی آیت‌الله بروجردی 19 هزار و 600 مترمربع مساحت دارد.

بازوند اضافه کرد: بیمارستان آیت‌الله بروجردی یک پروژه بیمارستانی بزرگ است که بزودی این پروژه تکمیل و به چرخه درمان این شهرستان وارد می‌شود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در طراحی این بیمارستان تمام معیارها، استانداردها و ضوابط و مقرارت ساختمان‌سازی همچون دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، ضوابط بیمارستانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداردهای کشور درنظر گرفته شده است.
 v

 

عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: